HyDraw CAD®


HyDraw CAD® to specjalistyczne oprogramowanie do projektowania układów hydraulicznych produkowane przez firmę VEST, Inc®. Umożliwia tworzenie, przechowywanie, udostępnianie i ponowne używanie symboli posiadających wbudowane właściwości techniczne oraz informacje handlowe. HyDraw® wyposażony jest w obszerną bibliotekę inteligentnych symboli obejmujących zarówno hydraulikę przemysłową, jak i mobilną. Symbole inteligentne pozwalają samodzielnie osadzać właściwości komponentów, które mogą być edytowane w zależności od potrzeb. W procesie projektowania możliwe jest nie tylko wykorzystywanie gotowych oznaczeń dostępnych w bibliotece, ale także samodzielne tworzenie nowych według własnych wymagań.

Dodatkowo automatyczne numerowanie przedmiotów i możliwość eksportu listy części bezpośrednio ze schematu zwiększa produktywność i eliminuje błędy. HyDraw CAD® posiada intuicyjne, przejrzyste menu z dostępem do wielu funkcji umożliwiających tworzenie projektów, które będą profesjonalnie prezentowały się w oczach Twoich klientów.

NARZĘDZIA MDTools®

MDTools® firmy VEST, Inc.® to zaawansowane oprogramowanie do projektowania trójwymiarowego. Pozwala na szybkie i łatwe tworzenie złożonych obiektów, współpracuje z programami Autodesk Inventor® i SolidWorks®.
MDTools® opiera się na solidnej bazie wiedzy geometrycznej i hydraulicznej. Jest to uporządkowane pod względem wizualnym i analitycznym środowisko, które zapewnia wysoki poziom komfortu pracy i projektowanie z zapewnioną dokładnością. Praca z programem HyDraw CAD® oraz jego narzędziami to gwarancja zgodności z normą ISO 1219-1.

Dowiedz się więcej:

PHS Sylwester Dmochowski - Dystrybutor oprogramowania HyDraw CAD® w Polsce

W naszej ofercie znajdują się:

Osiągaj więcej, oszczędzaj czas i skróć proces wytwarzania, projektuj i wykonuj układy szybciej i precyzyjniej niż kiedykolwiek. Zwiększ produktywność i usprawnij proces projektowania poprzez wdrożenie wszechstronnego narzędzia, jakim jest HyDraw® CAD.